Hans Hammargren vd merx
Lars Lindh platschef Merx
Carina Tengeborg ekonomi- och miljöchef Merx
Thomas Smedberg marknadschef Merx

Hans Hammargren
VD

Telefon +46 11 19 19 91
e-post: hans@merx.se

Lars Lindh
PLATSCHEF

Telefon +46 11 30 04 588
e-post: lars.lindh@merx.se

Carina Tengeborg
EKONOMICHEF

Telefon +46 11 19 19 92
e-post: carina@merx.se

Thomas Smedberg
MARKNADSCHEF

Telefon +46 11 19 19 95
e-post: thomas@merx.se

Emil Hammargren Marknad teknik Merx
Alexander Jonsson marknad teknik Merx
Roger Westerberg kvalitetschef merx

Emil Hammargren
MARKNAD / TEKNIK

Telefon +46 11 19 19 97
e-post: emil@merx.se

Alexander Jonsson
MARKNAD / TEKNIK

Telefon +46 11 19 19 93
e-post: alexander.jonsson@merx.se

Roger Westerberg
KVALITETS- & MILJÖCHEF

Telefon +46 11 19 19 99
e-post: roger@merx.se

Carolin Kindeberg
INKÖP

Telefon +46 11 323 06 18
e-post: carolin@merx.se

Mikael Pennryd planerings- och teknikchef Merx
Thomas Ripnäs teknik Merx
Leif Hansson teknik Merx

Wictoria Dahl Hellberg
LEAN-KOORDINATOR

Telefon +46 11 300 45 86
e-post: wictoria@merx.se

Mikael Pennryd
P R O D U K T I O N S C H E F

Telefon +46 11 19 19 96
e-post: mikael.pennryd@merx.se

Thomas Ripnäs
TEKNIK

Telefon +46 11 300 45 89
e-post: thomas.ripnas@merx.se

Leif Hansson
TEKNIK

Telefon +46 11 32 30 971
e-post: leif@merx.se

Christian Sandberg logistikchef kundsupport Merx
Annika Falkhäll ankomstkontroll logistik Merx

Joakim Ståhling
SERVICETEKNIKER
Telefon +46 11 461 28 10
e-post: joakim@merx.se

Christian Sandberg
LOGISTIKCHEF / KUNDSUPPORT

Telefon +46 11 19 19 90
e-post: christian.sandberg@merx.se

Annika Falkhäll
ANKOMSTKONTROLL/LOGISTIK

Telefon +46 11 300 45 64
e-post: annika@merx.se

Therese Hammargren
LOGISTIK

Telefon +46 11 323 09 52
e-post: therese@merx.se

Adela Nukic
LOGISTIK
Telefon +46 11 323 09 70
e-post: adela.nukic@merx.se

Kontakta oss

Genom att trycka på ”Let’s talk!” samtycker du till behandlingen av dina uppgifter enligt GDPR.

Är det något du undrar över? Vill du ha en offert eller kanske en kopp kaffe? Hör av dig så kontaktar vi dig så snart vi kan.

Kontakta oss

Är det något du undrar över? Vill du ha en offert eller kanske en kopp kaffe? Hör av dig så kontaktar vi dig så snart vi kan.