Hans Hammargren vd merx
Lars Lindh platschef Merx
Thomas Smedberg marknadschef Merx
Angelica Herfert produktionschef Merx

Hans Hammargren
VD

Telefon +46 11 19 19 91
e-post: hans@merx.se

Lars Lindh
PLATSCHEF

Telefon +46 11 30 04 588
e-post: lars.lindh@merx.se

Thomas Smedberg
MARKNADSCHEF

Telefon +46 11 19 19 95
e-post: thomas@merx.se

Angelica Herfert
PRODUKTIONSCHEF

Telefon +46 11 300 45 86
e-post: angelica@merx.se

Roger Westerberg kvalitetschef merx
Mikael Pennryd planerings- och teknikchef Merx
Carina Tengeborg ekonomi- och miljöchef Merx
Christian Sandberg logistikchef kundsupport Merx

Roger Westerberg
KVALITETSCHEF

Telefon +46 11 19 19 99
e-post: roger@merx.se

Mikael Pennryd
PLANERINGS- & TEKNIKCHEF

Telefon +46 11 19 19 96
e-post: mikael.pennryd@merx.se

Carina Tengeborg
EKONOMI- & MILJÖCHEF

Telefon +46 11 19 19 92
e-post: carina@merx.se

Christian Sandberg
LOGISTIKCHEF / KUNDSUPPORT

Telefon +46 11 19 19 90
e-post: christian.sandberg@merx.se

Thomas Ripnäs teknik Merx
Leif Hansson teknik Merx
Alexander Jonsson marknad teknik Merx
Emil Hammargren Marknad teknik Merx

Thomas Ripnäs
TEKNIK

Telefon +46 11 300 45 89
e-post: thomas.ripnas@merx.se

Leif Hansson
TEKNIK

Telefon +46 11 32 30 971
e-post: leif@merx.se

Alexander Jonsson
MARKNAD / TEKNIK

Telefon +46 11 19 19 93
e-post: alexander@merx.se

Emil Hammargren
MARKNAD / TEKNIK

Telefon +46 11 19 19 97
e-post: emil@merx.se

Annika Falkhäll ankomstkontroll logistik Merx
Johanna Kjell Inköp Merx

Annika Falkhäll
ANKOMSTKONTROLL/LOGISTIK

Telefon +46 11 300 45 64
e-post: annika@merx.se

Therese Hammargren
LOGISTIK

Telefon +46 11 323 09 52
e-post: therese@merx.se

Adela Nukic
LOGISTIK

e-post: adela.nukic@merx.se

Johanna Kjell
INKÖP

Telefon +46 11 32 30 618
e-post: johanna@merx.se

Kontakta oss

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så snart vi kan!
Det gick inte att skicka ditt meddelande. Var god försök senare igen, tack!

Genom att trycka på ”Let’s talk!” samtycker du till behandlingen av dina uppgifter enligt GDPR.

Är det något du undrar över? Vill du ha en offert eller kanske en kopp kaffe? Hör av dig så kontaktar vi dig så snart vi kan.

Kontakta oss

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så snart vi kan!
Det gick inte att skicka ditt meddelande. Var god försök senare igen, tack!

Är det något du undrar över? Vill du ha en offert eller kanske en kopp kaffe? Hör av dig så kontaktar vi dig så snart vi kan.